Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’den ilk haberler gelmeye başladı.Bu haberler ilk önce bir video ile ortaya çıktı. Note 7 beklediğimizden de iyi özelliklerle geleceğe benziyor.

Akıllı telefonların lider firması Samsung iris tarama özelliğine geçeceği düşünülüyor.Aldığımız duyumlara göre bundan sonraki modellerde bu teknolojinin kullanılacağı yönünde.

galaxy-note-7_

İris tarama özelliğinin Telefonlara gelecek olması düşük ışıkta performansını akıllara getirdi. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Galaxy Note 7‘nin ön panelinde yukarıda 3 adet kamera deliği olduğu bilinmekteydi. Bunların iris tarayıcı için geliştirilen özel kızılötesi kameralara ait olabileceği belitiliyor. Bugün ortaya çıkan video ise Galaxy Note 7 İris Tarayıcı özelliğini gözler önüne seriyor.

Bir önceki modelinde olduğu gibi çift taraflı kavisli ekranla gelecek Note 7’nin en çok merak edilen sorusu ise tabiki fiyatı. Aldığımız bilgilere göre iris ve kavisli ekran özelliklerinin telefona yerleştirilidği Note 7 Türkiye Satış fiyatı 2.700 TL – 2.800 TL arası bir rakamla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

CEVAP VER