Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızda birçok şey kolaylaştığı gibi bebek bakımında annelere yardımcı olabilecek birbirinden güzel ve özel 9 uygulama önerisiyle sizlerleyiz.
1- Baby Food Recipes (Bebek yemek tarifleri)

Bebeğinizin yaşına ve ayına uygun beslenebileceği çok çeşitli yemek tariflerini bulabileceğiniz güzel bir uygulama hatta burada doktorların diyet önerdiği bebekler için bile seçenek bulabilirsiniz.
• Bu uygulama yalnız Android cihazlarında çalışıyor.

2- Baby and Toddler Nutrition (Bebek ve çocuk beslenmesi)

Beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış bir uygulama, özellikle genç anne-babalar için son derece faydalı olacaktır. Yine bu programda da yaşa ve aya uygun çeşitli bilgilere ulaşmanız mümkündür.
• Bu uygulama Apple ve Android cihazlarında çalışmaktadır.

3- Baby Basics (Temel bebek)

Bebeğiniz ilk zamanlarından itibaren gelişimini ve sağlık açısında bebeğin gelişimini istatiksel verilerle size gösterebilecek güzel verimli bir program. Doktor gittiğinizde aldığınız bilgileri sisteme girerseniz çocuğunuzun gelişimi hakkında değerli bilgilere ulaşabileceksiniz.
• Bu uygulamayı kullanabilmeniz için Android ve IOS işletim sistemli bir akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor.

bebek bakım aplikasyonları - bebek uyku programları

4- Baby Connect (Bebek bağlantısı)

Baby Connect, bebeğiniz diğer yaşıtlarıyla gelişimini öğrenebileceğiniz hangi ayda ne yapması gerekiyorsa bileceğiniz güzel bir uygulama.
• Bu uygulamayı hem ios hem de Android destekli ürünlerde kullanabilirsiniz.

5- Baby Food Diary (Bebek yemek günlüğü)

Baby Food Diary bebekleriniz katı besinler yemeğe başladığında size ne yiyebileceği konusunda destek verebilecek yardımcı bir uygulama.
• Bu uygulamayı kullanabilmeniz için Android işletim sistemli akıllı telefonunuz olması yeterli değildir.

6- Baby’s Musical Hands (Bebeğin müzikal elleri)

Bebeğinizin eğlenceli vakit geçirebilmesi için iyi bir program. Müzik bütün bebekleri eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Bu uygulama bebeğinizin kendi başına müzik yaparak eğlenmesini sağlıyor. Uygulamayı açtığınızda bebeğinizin karşısına farklı renkte kutuların bulunduğu bir ekran çıkıyor. Her renk farklı bir ses- nota anlamına geliyor… Bebeğiniz renklere dokunduğunda, eğlenceli görüntüler, animasyonlarla birlikte sesler çıkıyor.
Apple veya Android işletim sistemli dokunmatik ekrana sahipseniz bu uygulamayı sizde indirebilrisiniz.

7- Baby sign and Learn (Bebek işareti ve öğrenme)

Bu uygulama bebeğinize her gün yeni bir şeyler öğretmenize yardımcı olacak. Dokunmatik ekran sayesinde bebeğiniz bazı nesneleri hareket ettirmeyi öğrenecek buda el ve kol koordinasyonunu geliştirecektir. Bu uygulamayı ios ve android tabletler üzerinden indirmeniz daha verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacaktır.
• Apple veya Android işletim sistemli dokunmatik ekrana sahip bir telefon işinizi görecektir.

8- Baby Sleep Care Pro (Bebek uyku bakımı)

Uyuduğunuz zamanlarda bu uygulama gözünüz kulağınız olacak. Bebeğinizin uykuda hareketlerini algılayarak sakinleşmesi için müzik çalar. Bu uygulama daha çok bebeğinizin daha rahat uyuması için tasarlanmış fakat buna ek olarak bebeğiniz uyandığında size haber de veriyor.
• Bu uygulama yalnız Apple cihazlarında çalışıyor, android için de yakın zamanda uyarlama bekleniyor.

9- Baby Snooze (Bebek uyku programı)

Baby Snooze çıkardığı seslerle bebeğe anne karnındaymış gibi hissettirerek, bebeğe güven duygusu verip rahat bir şekilde uyumasını sağlar. Bu uygulama ile uykusuz gecelere son diyebilirsiniz.
• Bu uygulama yalnız Apple cihazlarında çalışıyor. Android için bebek uyutan sesler aplikasyonunu indirebilirsiniz.

CEVAP VER