Dünyanın en çok tercih edilen anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarından olan WhatsApp kişisel bilgileri Facebook ile paylaşmak için bir güncelleme yayınlıyor.

Şu an dünyanın en popüler ve en çok tercih edilen iki uygulaması olan WhatsApp ve Facebook daha entegre bir şekilde ilerlemek için karşılıklı bilgi paylaşımında bulunacak.
WhatsApp’ın bu özel bilgileri paylaşmak için
Bilgilerin Paylaşımı Nasıl Engellenir?

Yani gizlilik politikasını okuyun seçeneğini tıkladığınız zaman karşınıza çıkan “Facebook’un bana daha iyi bir reklam ve ürün deneyimi sunabilmesi için, WhatsApp ürün bilgimi Facebook’la paylaş. Bu ayarla sohbetleriniz ve telefon numaranız paylaşılmaz” şeklinde bir açıklamanın yanındaki kutucuğu onaylarsanız bilgileriniz ikincil bir kaynak tarafından paylaşılamaz ancak bu güncellemeyi haberimizden önce aldıysanız ve ayrıntıya bakmadıysanız korkmayın ayarlar kısmında bulunan hesap bilgilerimi paylaş seçeneğini manuel bir tuş ile kapatmanız mümkün.

Bilgilerin Paylaşımı Engellenebilir mi?

Gizlilik politikasını okuyun seçeneğini tıkladığınız zaman karşınıza çıkan “Facebook’un bana daha iyi bir reklam ve ürün deneyimi sunabilmesi için, WhatsApp ürün bilgimi Facebook’la paylaş. Bu ayarla sohbetleriniz ve telefon numaranız paylaşılmaz” şeklinde bir açıklamanın yanındaki kutucuğu onaylarsanız bilgileriniz ikincil bir kaynak tarafından paylaşılamaz bu ayara daha sonradan da ulaşmanız mümkün oluyor.

 

CEVAP VER